
Кріплення до опори 60-710 d12 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2032948
76,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення до опори 60-710 верхнє металеве d12 мм . Ціна вказана за 1 шт.
Для замовлення продукції звертайтеся за телефонами до компанії "Фенікс":
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 1 мм |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Ножки |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,50 ₴


